Jaunumi

Viss aktuālākais par un ap slimnīcu...

Labdarības akcija DROSMES KASTE

Šodien, “Ogres rajona slimnīca” vadība šodien viesojās pie Ogres bērnudārza “Zelta sietiņš” bērniem. Kopā ar Slimnīcas pārstāvjiem bērnus apsveikt bija ieradies arī bērnu draugs Lācis.

Ogres bērnudārza “Zelta Sietiņš” bērni Slimnīcai nodeva sarūpētās “Drosmes kastes”, kurās ir bērnu un viņu vecāku saziedotas spēļu mantiņas tiem bērniem, kas apmeklē Slimnīcu un ir drosmīgi bijuši saņemot dažādas medicīniskās manipulācijas.  Drosmes kaste ir labdarības akcija, kuras idejas autori ir bērnu dārza audzinātājas un vadība. Ar bērnu vecāku atbalstu ir saziedotas daudzas jaunas bērnu spēļu mantas, kas tika ievietotas 3 lielās  Drosmes kastēs.

Slimnīcas vadība augsti novērtē un pateicas ikvienam labdarības akcijas dalībniekam. Saziedotās mantiņas no Drosmes kastes saņems bērni, kas būs vērsušies pēc medicīniskās palīdzības uzņemšanas nodaļā, laboratorijā, zobārstniecībā vai citās slimnīcas struktūrvienībās, kur saņēmuši medicīniskās manipulācijas.

Par dalību labdarības akcijā, bērnu apsveikt bija atnācis Slimnīcas bērnu draugs Lācis, un katrs dalībnieks saņems Supervaroņa pateicības diplomu.

Ogres rajona slimnīca sniedz plašu veselības aprūpes pakalpojumu klāstu bērniem – ārstu konsultācijas, zobārstniecības pakalpojumi, laboratorijas pakalpojumi, kā arī izmeklējumi. Ogres rajona slimnīcā ir gan dzemdību nodaļa, gan diennakts medicīniskā palīdzība bērniem.