Rehabilitācijas nodaļa


Rehabilitācijas nodaļa Ogres rajona slimnīcā strādā kopš 2015. gada marta. Nodaļā strādā fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsti, fizioterapeiti, psihologs, uztura speciālists, mākslas terapeits, deju kustību terapeits, fizikālās māsas, ergoterapeits, masieri un fitnesa treneris.

Pakalpojumus nodaļā sniedz visa vecuma cilvēkiem sākot no zīdaiņiem līdz pat senioriem ar dažādām veselības problēmām un funkcionāliem traucējumiem.

Pakalpojumi Dienas stacionārā

Gadījumos, kad nepieciešams ir multiprofesionālas komandas darbs, rehabilitāciju var saņemt dienas stacionārā. Pacientiem, kuriem pēc pārciesta smadzeņu insulta ir saglabājušies pārvietošanās un citi smagi funkcionāli traucējumi, kā arī pacientiem ar muguras smadzeņu bojājumiem, ir  pieejama mājas rehabilitācija. Šīm divām kategorijām mājas rehabilitāciju apmaksā no valsts līdzekļiem, to noteikuši MK noteikumi.

Ambulatorā rehabilitācija

  • fizioterapija;
  • masāžas;
  • fizikālās medicīnas procedūras;
  • kinezioloģiskā teipošana.

Pacientiem ir pieejama ambulatora rehabilitācija, kuru var saņemt rehabilitācijas nodaļā, kā arī Meža prospektā 9. Baseina ēkā var saņemt fizikālās medicīnas procedūras un fizioterapiju.

Maksas pakalpojumi rehabilitācijā

Pacientiem ir iespēja pierakstīties uz maksas konsultācijām pie fizioterapeitiem, neapmeklējot fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārstu, bet šajā situācijā tālākā rehabilitācija būs maksas pakalpojums.

Visi speciālisti – uztura speciālists, psihologs, mākslas terapeits, deju kustību terapeits ir pieejami arī ārpus dienas stacionāra par maksu. Bez nekādiem nosūtījumiem, pierakstoties reģistratūrā.

Nodaļas vadītāja: Dr.Kristīne Dzene
Speciālisti: Dr.Daiga Onužāne, Dr. Dana Sviķe
Tālrunis: +371 203 88 403