Endoskopiju centrs

Piedāvājam izmeklēt pacientus ar Baltijā jaunāko un modernāko Fujifilm endoskopijas iekārtu.
Veiksim augšējo un apakšējo gremošanas orgānu endoskopisko izmeklēšanu, izdarīsim nepieciešamās manipulācijas.

Gastroskopija;

Gastroskopija jeb augšējā endoskopija ir videoendoskopiska izmeklēšanas metode, kura ir neizvietojama barības vada, kuņģa un divpadsmit pirkstu zarnas slimību diagnostikā un ārstēšanā.

Procedūras laikā caur pacienta muti gremošanas sistēmā tiek ievadīta optiska ierīce – lokana caurulīte, kurai galā ir gaismas avots un kamera, kas ļauj monitorā detalizēti apskatīt barības vada, kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas gļotādu.

Šī ir visprecīzākā metode un ļauj savlaicīgi konstatēt kuņģa – zarnu trakta gļotādas izmaiņas, iegūt audu paraugus morfoloģiskai izmeklēšanai, kā arī veikt ureāzes testu.
Speciālisti: Dr. Māris Pūķis

Kolonoskopija

Kolonoskopija jeb apakšējā endoskopija ir endoskopiska resnās zarnas izmeklēšanas metode. Endoskopija ir moderna diagnostiska un terapeitiska metode gastroenteroloģijā, kas ļauj savlaicīgi konstatēt kuņģa – zarnu trakta gļotādas izmaiņas un iegūt audu paraugus morfoloģiskai izmeklēšanai.

Izmeklējumu veic caur anālo atveri. Kolonoskopijai izmanto optisku ierīci – lokanu caurulīti, kurai galā ir gaismas avots un kamera, kas ļauj monitorā detalizēti apskatīt resnās zarnas gļotādu. Ja nepieciešams papildus izvērtēt kādu konkrētu vietu, attēlu var vairākkārt palielināt līdz pat šūnu līmenim.
Speciālisti: Dr. Māris Pūķis

Biopsija

Biopsija ir audu parauga noņemšana diagnostiskos nolūkos. Iegūto materiālu analizē, lai apstiprinātu aizdomas par noteiktu patoloģiju. To veic, izmantojot speciālu aspirācijas adatu, punkcijas adatu, izgriežot vai nokniebjot audu gabaliņus, veicot uztriepes. Šī metode tiek plaši izmantota onkoloģijā, neiroloģijā, hepatoloģijā un citās medicīnas jomās. Biopsija parasti tiek veikta ar vietējo anestēziju vai vispārējo narkozi.
Speciālisti: Dr. Māris Pūķis

Reklāmas buklets