Jaunumi

Viss aktuālākais par un ap slimnīcu...

JAUNUMS – Magnētiskais krēsls – palīgs iegurņa problēmu ārstēšanā

Ogres rajona slimnīcas Rehabilitācijas nodaļā pieejams jauns fizikālās terapijas pakalpojums Funkcionālās magnētiskās stimulācijas (FMS) krēsls, kas ir efektīva iegurņa problēmu ārstēšanas metode.
(FMS) ir metode iegurņa lejasdaļas terapijai un visu veidu urīna un fekālās nesaturēšanas ārstēšanai. FMS lieto arī ātrākai rehabilitācijai pēc iegurņa lejasdaļas operācijām, pēc dzemdībām un pie vaginālā atslābuma sindroma. Tā palīdz gan erekcijas disfunkcijas gadījumā, gan mazināt hroniskas sāpēs muguras lejas daļā. Ja iegurņa dobuma muskulatūra un saistaudi ir novājināti, urīna nesaturēšana var rasties arī pie fiziskas piepūles – smiešanās, šķaudīšanas, klepošanas, palielinoties spiedienam vēdera dobumā. Terapija ir neinvazīva, nesāpīga un vienkārša, kurai nav nepieciešama speciāla sagatavošanās. Šo procedūru var izmantot gan sievietēm, gan vīriešiem. Procedūrai nav zināmi kaitīgi blakus efekti, taču tā nav vēlama grūtniecēm un bērniem, pie akūtām plaušu saslimšanām, ja ir sirds ritma devēji, ja ķermenī ir feromagnētisku metālu implanti, ja pacientam ir pārnēsājamas sistēmas. Procedūra nebūtu vēlama arī onkoloģisko saslimšanu gadījumos.

• Procedūras ilgums- 20 minūtes. Terapijas laikā nedrīkst būt ne pulkstenis, ne metāla rotaslietas. Ārsta nosūtījums nav nepieciešams.

• Vienas procedūras cena ir 12 eiro. Uzlabojumu izjūt jau pēc dažām reizēm, bet ilgstoši noturīgs rezultāts sasniedzams pēc 16 reizēm. Ārstēšanās kursa cena astoņām procedūrām ir 90 eiro.

• Pieteiktos uz pakalpojumu var zvanot pa tālruni +371 20388403 vai, rakstot uz e – pastu: poliklinika@ogresslimnica.lv.

 

«Covid – 19» pandēmijas laikā, pacientiem ierodoties slimnīcā ir jābūt sejas maskai un jāparaksta apliecinājums par «Covid – 19» simptomu neesamību un neatrašanos pašizolācijā vai karantīnā.