IZMAIŅAS COVID-19 TESTU VEIKŠANĀ OGRES RAJONA SLIMNĪCĀ no 2022.gada 1.aprīļa

No 2022.gada 1.aprīļa ir mainīta valstī noteiktā COVID-19 testēšanas kārtība, līdz ar ko tiek mainīti mobilā testēšanas punkta darba laiki un testēšanās kārtībā:

Turpmāk mobilais punkts strādās tikai darba dienās no 8:00-12:00.

Valsts apmaksāts SARS-CoV-2 RNS reālā laika PĶR tests tiks veikts tikai ar ārsta nosūtījumu.

PĶR tests bez nosūtījuma-maksas pakalpojums 35EUR.

Pārējiem pacientiem COVID-19 testēšana tiks veikta ar valsts apmaksātiem ANTIGEN testiem. Pozitīva testa gadījumā, tas nebūs jāapstiprina ar SARS-CoV-2 RNS reālā laika PĶR izmeklējumu.

Gadījumos, ja paredzēta plānveida operācija pirmdienā, kur nepieciešams PĶR tests, lūdzam to veikt piektdienās no 8-12:00.

Mobilā punktā testēšana notiks dzīvās rindas kārtībā vai ar pierakstu www.piearsta.lv, vai vienotais tālrunis 8303.

Mobilais testēšanas punkts atrodas Slimnīcas teritorijā pie magnētiskās rezonanses nodaļas.