Speciālisti

Ogres rajona slimnīcas speciālisti un stažieri

AMBULATORĀ DAĻA

Ķirurgi

Dr. Anastasija Suhova

Dr. Uldis Zītars

Dr. Modra Krauze

Dr. Viktors Borošenko

(ķirurgs-proktologs)

 

Dr. Volodymyr Lyakhovyy

(ķirurgs-proktologs)

Traumatologi

Dr. Dainis Širovs

Dr. Jegors Kovaļevskis

Dr. Oļegs Ribakovs

Dr. Renārs Čeredņičenko

Neiroķirurgi

Dr. Dmitrijs Gavriļins

Kardioķirurgi

Dr. Jānis Lācis

Neirologi

Dr. Renija Ieviņa

Dr. Gundars Smilktiņš

Ginekologi-dzemdību speciālisti

Dr. Diāna Strauberga

Dr. Hardijs Liepnieks

Dr. Andris Blimhens

Dr. Ludmila Grīnvalde

Dr. Anita Ungure

Dr. Inese Upeniece

Dr. Jeļizaveta Murzina

Dermatovenerologi

Dr. Ivars Lauris

Dr. Egils Zvagūzis

Dr. Jekaterina Mošenoka

Oftalmologi (acu ārsti)

Dr. Marija Sūna

Dr. Anda Tribocka

Dr. Viktorija Maļugina

Otolaringologi (LOR)

Dr. Ieva Gediņa

Pediatri

Dr. Svetlana Ince

Kardiologi

Dr. Agnese Kralliša

Dr. Anita Baika

Urologi

Dr. Jānis Auziņš

Nefrologi

Dr. Māris Pļaviņš

Dr. Baiba Vernere

Narkologi (tikai med. komisijās)!!!

Dr. Maksims Gerojevs

infektologs, hepatologs

Prof. Angelika Krūmiņa

Psihiatri

Dr. Juta Cauņa

Onkologi

Dr. Ilga Albina

Endoskopisti

Dr. Eva Lazdiņa

Dr. Māris Pūķis

Dr. Zane Straume

Ultrasonoskopijas speciālsti

Dr. Lilija Zilberte (radiologs)

Dr. Jeļizaveta Murzina
(gineko-dzemdību USG speciālists)

Dr. Aija Pāvila (radiologs)

Dr. Andris Legzdiņš (radiologs)

Dr. Gundars Smilktiņš (neirosonologs)

Dr. Diāna Strauberga

(gineko-dzemdību USG speciālists)

Dr. Ludmila Grīnvalde

(gineko-dzemdību USG speciālists)

Dr. Inese Upeniece

(gineko-dzemdību USG speciālists)

Dr. Zane Saleniece (radiologs)

Dr. Ērika Urtāne

(gineko-dzemdību USG speciālists)

EHO Speciālisti

Dr. Linda Glāzere

Dr. Kristīne Spalva-Spalva-Gubina

Dr. Agnese Kralliša

Pneimonologs

Dr. Ināra Sīka

Dr. Agnese Šmite

Podologs

Dr. Kristīne Balanasa

ZOBĀRSTNIECĪBAS NODAĻA

Zobārsti

Dr. Iveta Vīgante

Dr. Aiva Aiga Auna

Dr. Linda Mežapuķe

Dr. Agnese Stranga-Zariņa

Dr. Natālija Protasa

Higiēnisti

Ginta Ozoliņa

Kitija Zviedre

Protēzisti

Dr. Dace Krūze

REHABILITĀCIJAS NODAĻA

Rehabilitalogi

Dr. Kristīne Dzene

Dr. Daiga Onužāne

Ergoterapeits

Dr. Lotārs Freivalds

Klīniskais psihologs

Renāte Ločmele

Ginta Jansone

Fizioterapeiti

Ervīns Torsters

Niks Buraks

Egija Meļakova

Sandra Puzirevska

Rinalds Vaiders

Niks Remess

Inga Velde

Zane Vilciņa

Kristīne Hodosa

Laura Pauliņa

Jānis Jansons

Fizikālo procedūru speciālisti (Hidromasāža, Mehāniskā limfodrenāža)

Gita Gaļina Sirmā

Maija Liepa

Fizikālo procedūru speciālisti

Dace Putniņa

Inga Pūpēde

Masieri

Andrii Kushnarov

Jānis Jansons

Baiba Kupruka

Maija Liepa

Keita Elvita Kalniņa

Tatjana Sitko

Audiologopēdi

Glorija Ločmane

Marija Lūse