Speciālisti

Ogres rajona slimnīcas speciālisti un stažieri

AMBULATORĀ DAĻA

Ķirurgi

Dr. Anastasija Suhova

Dr. Uldis Zītars

Dr. Māris Pūķis

Dr. Modra Bērziņa

Traumatologi

Dr. Dainis Širovs

Dr. Jegors Kovaļevskis

Dr. Oļegs Ribakovs

Dr. Renārs Čeredņičenko

Dr. Haralds Varens

Neiroķirurgi

Dr. Dmitrijs Gavriļins

Neirologi

Dr. Ruta Balode

Dr. Gundars Smilktiņš

Dr. Renija Ieviņa

Ginekologi-dzemdību speciālisti

Dr. Diāna Strauberga

Dr. Hardijs Liepnieks

Dr. Andris Blimhens

Dr. Ludmila Grīnvalde

Dr. Anita Ungure

Dr. Inese Upeniece

Dr. Jeļizaveta Murzina

Dermatovenerologi

Dr. Ivars Lauris

Dr. Egils Zvagūzis

Dr. Jekaterina Mošenoka

Oftalmologi (acu ārsti)

Dr. Marija Sūna

Dr. Anda Tribocka

Dr. Viktorija Maļugina

Otolaringologi (LOR)

Dr. Ieva Gediņa

Dr. Aija Emsiņa

Dr. Jana Gorbača

Pediatri

Dr. Svetlana Ince

Kardiologi

Dr. Anita Baika

Urologi

Dr. Jānis Auziņš

Nefrologi

Dr. Māris Pļaviņš

Narkologi (tikai med. komisijās)!!!

Dr. Maksims Gerojevs

Psihiatri

Dr. Juta Cauņa

Dr. Gunārs Trimda

Onkologi

Dr. Ilga Albina

Endoskopisti

Dr. Māris Pūķis

Ultrasonoskopijas speciālsti

Dr. Lilija Zilberte (radiologs)

Dr. Sintija Zirnīte (radiologs)

Dr. Aija Pāvila (radiologs)

Dr. Andris Legzdiņš (radiologs)

Dr. Gundars Smilktiņš (neirosonologs)

Dr. Diāna Strauberga

(gineko-dzemdību USG speciālists)

Dr. Ludmila Grīnvalde

(gineko-dzemdību USG speciālists)

Dr. Inese Upeniece

(gineko-dzemdību USG speciālists)

EHO Speciālisti

Dr. Linda Glāzere

Dr. Kristīne Spalva-Gulbinska

Pneimonologs

Dr. Ināra Sīka

Dr. Agnese Šmite

Dr. Elza Skara

Podologs

Dr. Kristīne Balanasa

ZOBĀRSTNIECĪBAS NODAĻA

Zobārsti

Dr. Iveta Vīgante

Dr. Aiva Aiga Auna

Dr. Linda Mežapuķe

Dr. Ilze Ķestere

Higiēnisti

Luīze Kandere

Kitija Zviedre

Protēzisti

Dr. Dace Krūze

REHABILITĀCIJAS NODAĻA

Rehabilitalogi

Dr. Kristīne Dzene

Dr. Daiga Onužāne

Dr. Dana Sviķe

Ergoterapeits

Dr. Lotārs Freivalds

Klīniskais psihologs

Renāte Ločmele

Aiga Zalva

Fizioterapeiti

Ervīns Torsters

Niks Buraks

Sanda Poļevska

Sandra Puzirevska

Rinalds Vaiders

Niks Remess

Inga Velde

Zane Vilciņa

Laura Pauliņa

Fizikālo procedūru speciālisti (Hidromasāža, Mehāniskā limfodrenāža)

Gita Gaļina Sirmā

Maija Liepa

Masieri

Oļegs Andrejevs

Jānis Jansons

Baiba Kupruka

Maija Liepa

Keita Elvita Kalniņa

Tatjana Sitko

Deju un kustību terapeits

Ilva Paupere

Uztura speciālists

Zanda Mihailovska

Audiologopēdi

Ieva Dortāne

Simona Briška