Jaunumi

Viss aktuālākais par un ap slimnīcu...

SIA «Ogres rajona slimnīca» Rehabilitācijas nodaļā pieejamas – trīs, piecu un 10 dienu rehabilitācijas programmas veselības uzturēšanai vai atjaunošanai.

Multiprofesionālo speciālistu komandas piedāvātais jauninājums – trīs, piecu un desmit dienu rehabilitācijas programmas dienas stacionārā, ir lielisks risinājums kā saņemt pakalpojumu, negaidot garās rindās, turklāt, tas ir finansiāli daudz izdevīgāk nekā ambulatori atsevišķi piesakoties, piemēram, uz vingrošanu un masāžu. Programmās pieejami kompleksi rehabilitācijas pakalpojumi, tos individuāli pielāgojot katra klienta vajadzībām. 

Trīs dienu rehabilitācijas programma veselības uzturēšanai vai atjaunošanai dienas stacionārā izmaksās 165.00 eiro un šajā programmā iekļauta rehabilitācijas ārsta konsultācija, fizioterapeita konsultācija, uztura speciālista konsultācija, trīs fizioterapijas individuālās nodarbības, divas ārstnieciskās masāžas, viena zemūdens masāža un trīs vingrošana uz trenažieriem. Trenažieru klāsts regulāri tiek atjaunots un papildināts. Līdztekus esošajiem, nesen iegādāti divi jauni trenažieri – kvalitatīvs skrejceliņš ar pretkalna mehānismu, kā arī mugurai saudzīgs slodzes velotrenažieris.

Piecu dienu rehabilitācijas programmā veselības atjaunošanai, kuras cena ir 319.00 eiro, paredzēts jau krietni plašāks pakalpojumu klāsts – Rehabilitācijas ārsta konsultācija, fizioterapeita konsultācija, pēc izvēles divas konsultācijas pie psihologa/ergoterapeita/mākslas speciālista vai uztura speciālista, piecas fizioterapijas individuālās nodarbības, tik pat fizikālās terapijas procedūras, pieci treniņi uz trenažieriem, piecas ārstnieciskās masāžas un viena zemūdens masāža.

Savukārt 10 dienu rehabilitācijas programma veselības atjaunošanai paredz divas rehabilitācijas ārsta konsultācijas, fizioterapeita konsultāciju, pēc izvēles divas konsultācijas pie psihologa/ergoterapeita/mākslas speciālista vai uztura speciālista, desmit fizioterapijas individuālās nodarbības un tik pat daudz fizikālās terapijas procedūru, desmit vingrošanas reizes uz trenažieriem, piecas ārstnieciskās masāžas un divas zemūdens masāžas. Šīs programmas cena ir 500.50 eiro.

Nosūtījums no ģimenes ārsta nav nepieciešams.

Lai taupītu klientu laiku, nodarbības tiek uzsāktas jau tajā pašā dienā kā saņemta konsultācija pie rehabilitācijas ārsta.

Nepieciešamības gadījumā zemūdens masāžu iespējams aizstāt ar limfodrenāžas procedūru. Jāpiebilst, ka piedāvātas rehabilitācijas programmas orientētas uz personām, kuras vecākas par 18 gadiem un, kurām nav akūtu veselības traucējumu, onkoloģisko saslimšanu, varikozo vēnu, izteiktas sirds mazspējas (elpas trūkums jau miera stāvoklī) un citu hronisku saslimšanām, kas nav medikamentozi kontrolētas. Piesakoties programmai jāveic rezervācijas maksa 50 procentu apmērā no programmas vērtības. Atlikušos 50 procentus jāapmaksā, uzsākot izvēlēto programmu.

Ja nav objektīvi iemesli, neierašanās gadījumā programmas maksa netiek atgriezta, ja nav iespējams vienoties par programmas pārcelšanu vai atcelšanu.

Pieteikties kādai no programmām un citiem Rehabilitācijas nodaļas sniegtajiem pakalpojumiem, var zvanot SIA «Ogres rajona slimnīca» Rehabilitācijas nodaļai pa tālruni: 203 88 403.