Ogres slimnīcas poliklīnikā pacientu pieņemšanu uzsāk SIA “Ogres rajona slimnīca” Ārstniecības direktore – profesore Angelika Krūmiņa

Profesore Angelika Krūmiņa ir pieredzējusi ārste – sertificēts infektologs un hepatologs.

«Mans moto un mīlestība ir pacients. Lai pacients būtu laimīgs un priecīgs, lai visa sabiedrība kopumā būtu apmierināta, tajā jāieguldās ar īsto attieksmi un vēlēšanos ārstēt, palīdzēt, saprast, domāt līdzi visiem notikumiem un īpaši atbalstīt ne tikai pašu pacientu, bet arī viņa piederīgos,» saka A.Krūmiņa, piebilstot, ka viņai ir liels gandarījums par iespēju pievienoties saliedētajai SIA «Ogres rajona slimnīca» profesionāļu komandai, ko daudzu gadu garumā veidojis slimnīcas valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs.

Prof.Angelika Krūmiņa konsultēs pacientus ceturtdienās ar infekciju vai aknu saslimšanām. Konsultācijas būs valsts apmaksātas, pacienta iemaksa būs 4EUR. Var pietiekties arī uz maksas konsultāciju.
Pierakstīties uz konsultāciju var zvanot pa tālruni +371 223 07 203, vai elektroniski mājas lapā www.ogresslimnica.lv pieteikties vizītei vai epastā poliklinika@ogresslimnica.lv.