Jaunumi

Viss aktuālākais par un ap slimnīcu...

Ogres slimnīcas Ambulatorajā nodaļā darbu uzsāk Austrumu slimnīcas urologi

Ogres slimnīcas Ambulatorajā nodaļā darbu uzsāk Austrumu slimnīcas urologi

SIA “Ogres rajona slimnīca” valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs informē, ka ir uzsākat sadarbība ar Austrumu slimnīcas Uroloģiskās nodaļas vadītāju dr.Vilni Lietuvieti un turpmāk Austrumu slimnīcas urologi pieņems pacientus Ogres rajona slimnīcas poliklīnikā.

“Ja cilvēkiem būs problēmas un būs nepieciešama ne tikai ambulatora ārstēšana, bet arī stacionāra palīdzība, plānveida kārtā tā būs iespējama gan Ogres rajona slimnīcā, gan Austrumu slimnīcā, jo konsultācijas Ogrē sniegs urologi, kuri arī operē,” skaidro D.Širovs. Austrumu slimnīcas Uroloģijas nodaļas ir vadošās mūsu valstī šajā jomā.

No 7.decembra pacientus Ogres rajona slimnīcā pieņems pieredzējuši urologi dr.Māris Jakubovskis un dr.Jānis Auziņš. Urologi pacietus konsultēs, kā arī nepieciešamības gadījumā veiks ultrasonogrāfijas izmeklējumus. Šobrīd Ogres slimnīcas Ambulatorajā nodaļā urologa konsultācijas ir maksas pakalpojums, bet 2017.gadā varētu cerēt uz valsts apmaksātām kvotām urologa konsultācijām.

D.Širovs atklāj, ka tuvākā laikā tiks iegādāts papildus aprīkojums uroloģijas jomā, lai vienkāršākās manipulācijas, kuras var veikt pacientam atrodoties dienas stacionārā, varētu veikt Ogrē un pacientam nebūtu jādodas uz Rīgu.

Pieteikties pie urologa var, zvanot uz Ambulatorās nodaļas reģistratūru pa tālruni: 22307203 vai izmantot e-pierakstu poliklinika@inbox.lv, vai piesakot vizīti Ogres slimnīcas mājaslapā www.ogresslimnica.lv sadaļā Pieteikties vizītei.