Jaunumi

Viss aktuālākais par un ap slimnīcu...

Ogres slimnīca vasarā nodrošinās darba iespējas skolēniem

Ogres rajona slimnīca šovasar nodrošinās darba iespējas skolēniem, sniedzot iespēju gūt pirmo pieredzi un pavadīt brīvlaiku jēgpilni. Kopumā vasarā darba iespējas Ogres slimnīcā tiks piedāvātas 10 skolēniem.

Neraugoties uz ārkārtas situāciju valstī un jūnijā apturēto Nodarbinātības valsts aģentūras programmu ”Nodarbinātības pasākums vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs”, Ogres rajona slimnīca jau šomēnes nodrošinās darbu diviem Ogres novada skolēniem.

Ogres rajona slimnīca jau vairākus gadus vasarās piedāvā darba iespējas skolēniem, lai sniegtu iespēju ieskatīties slimnīcas darba aizkulisēs un apgūtu dažādas administratīvas prasmes un šī ir lieliska iespēja jauniešiem.
Jūnijā Ogres rajona slimnīcā jau darbu uzsākuši skolēni Betija Rimša un Ričards Varens, viņu pienākumos ietilpst dokumentu arhivēšana un darbs reģistratūrā. Abi skolēni savus darba pienākumus veic ar lielu atbildības sajūtu un entuziasmu.

Jūlijā un augustā slimnīcā darbosies ik mēnesi četri skolēni. Tas tiks īstenots jau atsāktās Nodarbinātības valsts aģentūras programmas ”Nodarbinātības pasākums vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.