Ogres slimnīcā uzsāk mediķu un darbinieku vakcināciju pret Covid-19

6.janvārī tiek uzsākta mediķu vakcinācija pret COVID-19 infekciju.  Ogres slimnīcā tiks vakcinēti vairāk nekā 100 mediķi un darbinieki.

Pirmie vakcīnas saņems “pirmās frontes līnijas” darbinieki no uzņemšanas nodaļas, intensīvās terapijas nodaļas, tranzīta nodaļas, kā arī terapijas, ķirurģijas nodaļas, ginekoloģijas un dzemdību nodaļas, kā arī mediķi no stacionāra atbalsta dienestiem – laboratorijas un diagnostikas nodaļas darbinieki.

Vakcinācija turpināsies arī nākošā nedēļā, kad vakcīnas  saņems arī Ambulatorās nodaļas mediķi, kā arī darbinieki, kuri, veicot savus darba pienākumus, ir tiešā saskarē ar pacientiem.

“Vakcinēšanās ir ļoti nozīmīga vīrusa izplatības ierobežošanā. Ogres slimnīcā ir mediķi un pacienti, kuri jau inficējušies ar Covid-19 , kas ir vēl lipīgāks un  bīstamāks, nekā līdz šim konstatētais. Slimības gaita ir smaga, un mēs esam nobažījušies, tāpēc saviem darbiniekiem regulāri veicam testēšanu, kas palīdz atklāt saslimšanu. Esam ļoti gandarīti, ka, pateicoties iespējai vakcinēties, mūsu slimnīcas mediķi un darbinieki varēs nodrošināt pacientiem veselības aprūpes pakalpojumus.”  norāda Slimnīcas valdes priekšsēdētājs, traumatologs-ortopēds, ķirurgs Dr.Dainis Širovs

Vakcīnu saņemšanas brīdis