Jaunumi

Viss aktuālākais par un ap slimnīcu...

Ogres slimnīcā acu ārsts tagad arī sestdienās

SIA «Ogres rajona slimnīca» darbu uzsākusi jauna un daudzsološa ārste – oftalmoloģijas rezidente Viktorija Maļugina, kura pacientus pieņem katru otro sestdienu un pieņems arī ceturtdienu vakaros, tādējādi padarot ērtāku vizīti pie ārsta strādājošajiem.

V.Maļugina pērn pabeigusi Latvijas Universitātes Ārstniecības fakultāti un šobrīd minētajā izglītības iestādē jau otro gadu turpina studijas rezidentūrā, lai kļūtu par operējošu acu ārstu. Paralēli mācībām pieredzi jaunā ārste gūst Rīgas Austrumu klīnikās universitātes slimnīcas stacionāra «Biķernieki» Acu klīnikā, taču savu nākotni vēlas saistīt tieši ar Ogres slimnīcu.

Ogres slimnīcā pie V.Maļuginas iespējams veikt pilnu redzes pārbaudi, kā arī profilaktiskās redzes pārbaudes obligātās medicīniskās pārbaudes ietvaros ar darba devēja nosūtījumu, šoferu komisijai vai ieroča nēsāšanas atļaujai. Ārste sniedz konsultācijas arī citos acu saslimšanu gadījumos un veic pilnu pacienta acu aprūpi, kas ietver redzes funkciju un acu pārbaudi, acu slimību diagnosticēšanu.

Šobrīd dr. V.Maļugina Ogres slimnīcas Ambulatorajā nodaļā pieņem par maksu un viena vizīte, ja nav nepieciešama briļļu izrakstīšana, izmaksā divdesmit eiro. Ārste pieņem katru otro sestdienu no pulksten 10 līdz pulksten 15, paredzētas arī pieņemšanas ceturtdienās no pulksten 16.30 līdz pulksten 20, kas ir ērti strādājošajiem. Iepriekš jāpierakstās, zvanot Ogres slimnīcas reģistratūrai pa tālruni 223 07 203, e-pastā poliklinika@ogresslimnica.lv vai slimnīcas mājas lapā www.ogresslimnica.lv – Pieteikt vizīti, vai portālā www.piearsta.lv.