Jaunumi

Viss aktuālākais par un ap slimnīcu...

Ogres rajona slimnīcas  Rehabilitācijas nodaļā darbu uzsākusi audiologopēde Ieva Dortāne.

Ogres rajona slimnīcas  Rehabilitācijas nodaļā darbu uzsākusi audiologopēde Ieva Dortāne. Pamatā Ieva strādās ar Rehabilitācijas nodaļas dienas stacionāra pacientiem, bet nepieciešamības gadījumā konsultēs pacientus arī Slimnīcas ambulatorajā nodaļā. 

Audiologopēds ir ārstniecības persona, kas veic komunikācijas spēju, runas/valodas, balss un rīšanas traucējumu novērtējumu, diagnostiku un ārstēšanu jebkura vecuma personām.

Audiologopēds strādā:

  •  Ar zīdaiņiem un maziem bērniem līdz 2 gadu vecumam, lai veicinātu komunikācijas prasmes.
  •  Ar maziem bērniem (2-4 gadi), kā arī pirmsskolas vecuma (5-7 gadi) un skolas vecuma bērniem, kuriem ir skaņu izrunas traucējumi, lasīšanas un rakstīšanas traucējumi, runas ritma un tempa traucējumi, valodas attīstattīstības aizture. Speciālists nosaka traucējumu apmēru, veic bērna valodas attīstības (skaņu izrunas, vārdu krājuma, valodas sapratnes) novērtējumu.
  •  Ar bērniem, kuriem konstatēti dzirdes traucējumi.
  • Ar pieaugušajiem pēc pārciesta insulta vai galvas traumas u. c. gadījumos ar mērķi atgūt un pilnveidot valodas un komunikācijas prasmes, mazināt balss un rīšanas traucējumus.

Interesantus aicinām pieteikties pa tālruni 22307203 vai www.ogresslimnica.lv pieteikties vizītei. Konsultācija vai vienas nodarbības maksa 12 EUR.