Jaunumi

Viss aktuālākais par un ap slimnīcu...

Laimīgi par iespēju vasarā strādāt Ogres rajona slimnīcā

Skolēnu nodarbinātība tiek īstenota sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru programmas ”Nodarbinātības pasākums vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Ogres slimnīcas skolnieku komandu jūlija mēnesī veido Keitija Krasko, Anete Zirnīte, Laura Tabure un Dmitrijs Pavlovs. Visi kā viens apgalvo, ka ir laimīgi, ka vasarā var strādāt Ogres rajona slimnīcā. Tā bija jauna pieredze strādāt komandā un būt atbildīgiem par sava darba rezultātu.

Skolēni veic nozīmīgu darbu slimnīcai, jo palīdz arhivējot, šķirojot, sistematizējot dokumentus. Tāpat jaunie kolēģi guva iemaņas Pacientu apkalpošanas centrā, apzvanot un aicinot pacientus uz vizītēm. Skolēni sevi darbā pierādījuši kā uzcītīgus un atbildīgus sava darba darītājus. Slimnīcas vadībai ir milzīgs prieks par jauniešiem un vēlam viņiem turpināt sekmīgi mācības un nākotnē pierādīt sevi kā profesionāļus.

Anete Zirnīte, kas uzsāks mācības Rīgas Kultūru vidusskolas 10.klasē uzskata, ka darbs slimnīcā ir devis ieskatu uz manu nākotnes profesiju. “Strādājot Ogres rajona slimnīcā es ieguvu pieredzi sadarboties ar ārstiem un pārējo personālu. Ļoti novērtēju to, cik daudz mums tika uzticēts, bija liela atbildības sajūta! Esmu ļoti pateicīga, ka man bija iespēja strādāt Ogres rajona slimnīcā!”

“Strādāt komandā man bija izaicinājums” saka Keitija Krasko, kas arī mācības uzsāks Ogres 1.vidusskolas 10.klasē. “Strādājot kopā vēl ar 3 jauniešiem, kuri kļuva par maniem kolēģiem un ļoti ātri arī kļuva par maniem draugiem- darbs gāja ļoti ātri. Atbalstu varēja just ne tikai no jauniešiem, kas sāka strādāt tajā pašā laikā kad es, bet arī no darbiniekiem. Es esmu ļoti laimīga, ka tiku strādāt Ogres rajona slimnīcā, šī bija lieliska iespēja sajust ļoti lielu atbildības sajūtu.”

Laura Tabure uzsāks mācības Ogres Valsts ģimnāzijas 9.klasē un ir ļoti laimīga, ka tika strādāt tieši Ogres rajona slimnīcā. “Esmu ieguvusi ļoti labu pieredzi sadarbojoties ar Ogres rajona slimnīcas darbiniekiem un jauniešiem, kas strādāja kopā ar mani. Sapratu kā ir uzņemties lielu atbildību, jo mans darbs ietekmēs slimnīcas darbinieku darbu turpmāk!”

Dmitrijs Pavlovs, uzsāks mācības Rīgas Valsts 1.ģimnāzijā, strādājot slimnīcā, ir ieguvis savu pirmo darba pieredzi un atzīst, ka ir arī patīkami saņemt savu pirmo algu.

Ogres rajona slimnīca jau vairākus gadus piedalās Nodarbinātības valsts aģentūras skolēnu nodarbinātības programmā.