Jaunumi

Viss aktuālākais par un ap slimnīcu...

JAUNUMS – hidro jeb zemūdens masāža

JAUNUMS – hidro jeb zemūdens masāža

Kopš trešdienas, 12.decembra, SIA «Ogres rajona slimnīca» Rehabilitācijas nodaļā pieejams jauns pakalpojums – hidro jeb zemūdens masāža, kas ir daudz spēcīgāka par ierasto roku masāžu, turklāt ārstniecisko efektu klients iegūst arī no paša ūdens. Šo pakalpojumu nodrošina fizikālās terapijas māsiņa– Maija Liepa un Gaļina Gita Sirmā.
Zemūdens masāža notiek pēc vispārējiem klasiskās masāžas principiem, vienīgi šajā gadījumā speciālists nevis ar savām rokām, bet gan ar ūdens spiediena strūklu iedarbojas uz cilvēka ķermeni. Šī masāža ir daudz spēcīgāka par jebkuru roku masāžu, turklāt ārstnieciskais efekts tiek iegūst arī no paša ūdens iedarbības. Ja kādam šī iedarbība šķiet pārlieku stipra, ūdens strūklas intensitāti var regulēt. Procedūrai ir ļoti daudzpusīga – gan ar ārstniecisku, gan relaksējošu iedarbību.
Visbiežāk ieteicams izmantot mugurkaula spondilozes, balsta – kustību aparāta, locītavu saslimšanu un sporta traumu gadījumos. Tas ir arī efektīvs veids kā mazināt stresa radītās sekas un psihoemocionālo pārslodzi, novērst hronisku nogurumu, izdegšanas sindromu, neirozi, depresiju, veģetatīvo distoniju, perifērās un centrālās nervu sistēmas slimības. Tā nomierina nervu sistēmu un normalizē miegu. Hidromasāža lieliski palīdz vielmaiņas traucējumu, aptaukošanās, celulīta, sirds – asinsvadu un iekšķīgo orgānu slimību gadījumos, mazina muskuļu sasprindzinājumu, uzlabo ādas apasiņošanu un muskuļu tonusu, sekmē audu barošanos, samazina arteriālo asinsspiedienu, pozitīvi ietekmē limfātisko sistēmu un limfas cirkulāciju, palīdz izvadīt šlakvielas, normalizē iekšējo orgānu darbību, samazinot sāpes un spazmas, uzlabo sekrēcijas funkcijas, veicina sviedru un tauku dziedzeru darbību, stimulē asinsrades sistēmu, paaugstina hemoglobīna un eritrocītu līmeni, kā arī mīkstina rētaudus pēc operācijām un mīksto audu traumām.
Vienas procedūras maksa ir 15 EUR.
Pierakstīties uz hidromasāžu var, zvanot SIA «Ogres rajona slimnīca» pa tālruni +371 20388403, vai personīgi vēršoties Rehabilitācijas nodaļas reģistratūrā