Jaunumi

Viss aktuālākais par un ap slimnīcu...

JAUNUMS – HEMODIALĪZES CENTRS OGRES RAJONA SLIMNĪCĀ

2022.gada 27.aprīlī  darbu uzsāk SIA “Ogres rajona slimnīca”  jaunizveidotā struktūrvienība – Ogres Hemodialīzes Centrs, kas turpmāk nodrošinās pacientiem hroniskās hemodialīzes pakalpojumu. Hemodialīze ir hroniskas nieru slimības ārstēšanas metode, izmantojot speciālas hemodialīzes mašīnas un filtrus (saukts “mākslīgā niere”), lai attīrītu pacienta asinis ārpus viņa ķermeņa.

SIA “Ogres rajona slimnīca” ir izveidojusi jaunas telpas un iegādājusies 4 hemodialīzes jeb mākslīgās nieres iekārtas.  Pacientus pieņem un nodaļas darbu organizē SIA “Ogres rajona slimnīca” sertificēta nefroloģe dr.B.Vernere. Nodaļā ikdienā pakalpojumu sniegs sertificētas, speciāli darbam ar hemodialīzes metodi apmācītas medicīnas māsas. Nodaļas darba laiki tiks pielāgoti  pacientu vajadzībām.

Ogres rajona slimnīca vienmēr rūpējusies par veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību Ogres novada iedzīvotājiem tuvāk iedzīvotāju dzīvesvietai. Šobrīd ar  Ogres Hemodialīzes Centra atvēršanu, Ogres novada pacientiem nebūs jāmēro ceļš uz blakus novadiem vai Rīgu, lai saņemtu šo tik nozīmīgo veselības aprūpes pakalpojumu.

Pierakstīties uz vizīti iespējams  pie nefrologa dr.Verneres zvanot uz zvanu centrāli +371 223 07 203 vai e-pieraksts www.piearsta.lv vai e-pastā poliklinika@ogresslimnica..lv .

Tālrunis uzziņām Ogres Hemodialīzes centrā –  20026082