Ogres slimnīcā piedzimis šī gada 200.mazulis

Ogres slimnīcā šogad 200.bērniņš piedzimis jau 2024.gada 10.maijā, kas ir gandrīz mēnesi ātrāk nekā gadu iepriekš. Apsveicam Eviju un Jāni no Taurupes ar dēliņa Gustava nākšanu pasaulē! Gustavs dzimšanas brīdī svēra 3461g un bija 55cm garš. Gustavs ir trešais bērniņš ģimenē! Paldies, ka izvēlējāties Ogres slimnīcas Dzemdību nodaļu, kurā strādā augsti kvalificēti speciālisti, nodrošinot individuālu aprūpi katrai topošai māmiņai!

Gustavam nākt pasaulē palīdzēja ginekologs-dzemdību speciālists dr.Anita Ungure, vecmāte Vineta Apsīte, pediatrs dr.Oksana Loginova, medicīnas māsa Madara Nire un māsu palīgs Baiba Skrūzmane.

No šāgada 15.aprīļa Ogres dzemdību nodaļa atrodas jaunizbūvētā korpusā, kur iekārtotas mājīgas ģimenes palātas un modernas dzemdību zāles. Nodaļā piedāvājam komfortablus apstākļus jaunajām ģimenēm ar jaundzimušo!

Slimnīcas vadība sveic ģimeni un kā piemiņu dāvina jaundzimušā krekliņu ar uzrakstu DZIMIS OGRES RAJONA SLIMNĪCĀ!

Lai Gustavs aug vesels, mīlestībā un laimīgs!

Ogres rajona slimnīcas vārdā,

Valdes priekšsēdētājs Dr.Dainis Širovs

Atklāta jaunā dzemdību nodaļa!!!

Ar lielu prieku un lepnumu paziņojam, ka jaunā Ogres dzemdību nodaļa ir atklāta💐! Mācītāju svētība saņemta! Paldies visiem, kas piedalījās, lai mūsu sapnis piepildītos!
Šī diena ir kā jauns sākums, kas iezīmē ceļu uz dzimšanas brīnumu un jaunu dzīvi. Ir svarīgi atzīmēt šo brīdi, jo tas simbolizē mūsu kopīgo apņemšanos rūpēties par topošajiem vecākiem un viņu jaundzimušajiem. Esiet gaidīti mūsu jaunajā DZEMDĪBU NODAĻĀ!

Atklās jaunizbūvēto Ogres rajona slimnīcas Dzemdību nodaļu

Šo piektdien, 12.aprīlī, plkst. 12.00, tiks svinīgi atklāta jaunizbūvētā Ogres rajona slimnīcas Dzemdību nodaļa. Tās izveidē ieguldīti 1,8 miljoni eiro, ko Ogres rajona slimnīca finansējusi par saviem līdzekļiem. Izveidotas trīs jaunas dzemdību zāles, telpas māmiņām un ģimenēm, nodrošinot ūdens dzemdību iespējas, kā arī uzlabojot darba vietu speciālistiem.

Dzemdību nodaļas būvniecība tika uzsākta 2022. gada vasarā, lai šajā pavasarī atklātu jaunu dzemdību nodaļu trīs stāvos. Nodaļā būs uzņemšanas un apskates telpas, kā arī trīs dzemdību zāles, ar iespēju relaksēties un dzemdēt ūdens vannā. Jaunajā dzemdību nodaļā iekārtoti seši komfortabli numuri ģimenēm un trīs divvietīgas palātas māmiņām ar jaundzimušajiem. Tāpat nodaļā nodrošināti ērti darba apstākļi ārstiem un vecmātēm, labiekārtota arī apkārtne ārpus jaunizveidotās nodaļas.

“Jaunas nodaļas būvniecība bija nepieciešama, jo pēdējos gados Ogres rajona slimnīcas dzemdību nodaļu izvēlas arvien vairāk jauno ģimeņu. Lai mazuļa sagaidīšana būtu ne vien mājīga, bet arī moderna, tika pieņemts lēmums par jaunas nodaļas būvniecību,” atklāj Ogres rajona slimnīcas valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs. “Pēdējos trīs gadus dzemdību skaits gadā pārsniedza 520 dzemdības, un pieprasījums pēc mūsu kvalitatīvās un augsti profesionālās komandas darba, sagaidot bērniņu piedzimšanu, pieaug.”

Ogres rajona slimnīcā tiek nodrošināta integrētā veselības aprūpes pieeja jaunajām ģimenēm, ko īsteno ārsti-ginekologi, dzemdību speciālisti un vecmātes, kas rūpējas par jauno māmiņu jau grūtniecības periodā, dzemdībās un arī pēcdzemdību periodā. Ik mēnesi Dzemdību nodaļas vecmātes kopā ar Rehabilitācijas nodaļas fizioterapeitu izglīto un sagatavo jaunās ģimenes šim īpašajam notikumam.

Dzemdību nodaļas funkcionālo risinājumu veidojis slimnīcas valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs, projektu izstrādājis SIA “I.Projekts”, būvniecības darbus veica pilnsabiedrība “AKN”, bet projekta būvuzraudzību nodrošināja SIA “IJ Vide”.

PAZIŅOJUMS PAR AUTOMAŠĪNU PĀRDOŠANU IZSOLĒ

Pamatojoties uz Publiskas personas mantas atsavināšanas likumu, SIA “Ogres rajona slimnīca” pārdod kustamo mantu: automašinu OPEL INSIGNIA GRAND SPORT, valsts reģistrācijas numurs DZ4400, virsbūves tips – sedans, pirmā reģistrācija – 10.2017., dzinēja tilpums – 1956 cm3, dzinēja jauda – 125Kw (170 zs), odometra rādījums – 95120 km, degviela – dīzelis, krāsa – melna, ātrumkārba – automātiskā, tehniskā apskate līdz 03.12.2024. Mantas nosacītā (sākuma) cena EUR 15000,00 (Piecpadsmit tūkstoši eiro un 00 centi)

Pieteikumu iesniegt līdz 2023.gada 22.februārim plkst. 10:30 iesūtot uz e-pastu info@ogresslimnica.lv vai iesniedzot SIA “Ogres rajona slimnīca”, Slimnīcas iela 2, 5.stāvā pie sekretāres Ogre, LV-5001.

Izsole notiks 2023.gada 22.februārī plkst. 11:00, SIA “Ogres rajona slimnīca”, 5.stāva zālē, Slimnīcas ielā 2, Ogrē.

Pārdodamo automašīnu var apskatīt, sazinoties pa tālruni 29278970 (Sandra) un vienojoties par apskates laiku.

Pielikumā:

1. IZSOLES NOLIKUMS
  2. Transportlīdzekļa novērtēšanas akts;

IZSOLE par nomas tiesībām uz platību, kur uzstādīt ēdienu automātus

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Ogres rajona slimnīca” nodod iznomāšanai telpas daļu, kas atrodas SIA “Ogres rajona slimnīca” uzņemšanas nodaļas vestibilā Slimnīcas ielā 2, Ogrē.
Nomas tiesību izsoles mērķis ir noteikt nomnieku, kas uzstādītu ēdienu (aukstās uzkodas, salāti, saldie ēdieni un tml.) automātu.

Izsoles veids – atklāta un mutiska ar augšupejošu soli.
Izsoles kārta: 1 (pirmā).
Izsole notiks 2024.gada 6.februārī, plkst.11:00, Slimnīcas ielā 2, 5.stāva zālē.

Izsoles drošības maksa – EUR 50.00
Pieteikums dalībai izsolē jāiesniedz SIA “Ogres rajona slimnīca” līdz 2024.gada 6.februārim, plkst.10.00.

Pielikumā: Mutiskās izsoles noteikumi

IZSOLES REZULTĀTS