Jaunumi

Viss aktuālākais par un ap slimnīcu...

Ivars Dreimanis svin 60 gadu jubileju (video)

20. janvārī svinot 60 gadu jubileju, Ogres novada domes pateicības rakstu un ziedus no kolēģu rokām saņēma SIA “Ogres rajona slimnīca” radiologs – diagnosts Ivars Dreimanis.

Slimnīcas valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs norādīja, ka I.Dreimanis ir iemantojis vispārēju cieņu. I.Dreimanis absolvējis Valmieras vidusskolu, no 1974.līdz 1980.gadam mācījies Rīgas medicīnas institūtā. Studiju gados aktīvi piedalījies studentu celtnieku vienībās, bet kopš 1980.gada augusta strādā Ogres rajona slimnīcā. Sākotnēji strādājis par terapeitu un sporta ārstu, bet 1981.-1982.gadā specializējies radioloģijā. No 1982.gada strādā par radiologu-diagnostu. No 2009.gadā ieņem apvienotās rentgena nodaļas vadītāja amatu.
Ogres novada domes priekšsēdētājs Artūrs Mangulis I.Dreimanim pasniedza pašvaldības atzinības rakstu. “Ja cilvēkam ir paveicies, ka viņš dara to, kas viņam patīk un arī sanāk, tā jau ir puse no vērtības. Savienojumā ar augstu profesionalitāti labs cilvēks ir dubultvērtība”, uzsvēra pašvaldības vadītājs.