Jaunumi

Viss aktuālākais par un ap slimnīcu...

Godināti 2018.gada labākie SIA „Ogres rajona slimnīca” darbinieki

14.decembrī SIA «Ogres rajona slimnīca» notika gada pārskata pasākums, kurā tika apkopoti gada rezultāti un sumināti labākie darbinieki – ārsti, māsiņas, pansionātā un saimnieciskajā dienestā strādājošie. Pēc iedzīvotāju atsauksmēm tika noteikta arī labākā nodaļa un pasniegta balva par mūža ieguldījumu medicīnā.

SIA «Ogres rajona slimnīca» valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs informē, ka par Gada ārstu stacionārā atzīta Evita Līva, bet par Gada ārstu ambulatorajā sektorā – Ieva Gediņa.

«Daktere Līva atgriezusies darbā no pēcdzemdību atvaļinājuma un sekmīgi iesaistījusies slimnīcas darbā. Viņai uzticēti slimnīcas galvenā ārsta pienākumi, kurus Evita pilda, strādājot uz pusslodzi un pamazām pārņemot pieredzi no dakteres Regīnas Neilandes. Galvenajam ārstam ir jābūt ļoti zinošam. E.Līva seko līdzi visai medicīniskajai dokumentācijai, smagāko slimnieku ārstniecības procesam, faktiski kontrolē visu medicīnas iestādes ārstniecisko procesu norisi.

Savukārt otolaringologs Ieva Gediņa, kura atzīta par labāko ārstu ambulatorajā sektorā, šogad pieņēmusi visvairāk ambulatoro pacientu. Otolaringologa kabinets ir aprīkots ar vismūsdienīgākajām tehnoloģijām, bet tehnoloģijas vien bez ārsta nedarbojas. Man ir patiess gandarījums, ka esam ieguldījuši līdzekļus slimnīcas attīstībā un ir arī rezultāts,» saka D.Širovs.

Par gada medmāsu atzīta Irina Djubina. Viņa ir vecākā māsa Ķirurģijas nodaļā, kur strādā jau vairākus gadus. Valdes priekšsēdētājs atzīst, ka Irinas vadībā gan nodaļas māsu, gan māsu palīgu darbs ir ievērojami uzlabojies.

Savukārt par gada radiologu atzīta Sintija Zirnīte, kura ir Radioloģijas nodaļas vadītāja. «Ogres slimnīcā ir ļoti plaša staru diagnostikas nodaļa, kur tiek strādāts ar augstākajām tehnoloģijām. Tajā ietilpst magnētiskā rezonanse, kuru diemžēl valsts mums joprojām nezināmu iemeslu dēļ neatmaksā un, labi zinot, ka šo pakalpojumu iespējams nodrošināt tuvāk mūsu iedzīvotāju dzīvesvietai, liek viņiem tomēr mērot ceļu uz Jelgavu, jo tur iedalītas mūsu kvotas. Daudzkārt esam vērsušies ar lūgumiem ļaut mūsu iedzīvotājiem šo pakalpojumu par kvotām saņemt Ogrē, bet šie lūgumu joprojām palikuši bez atbildes. Radioloģijas nodaļā ir arī 64 joslu daortomogrāfs, trīs rentgena aparāti, mammogrāfs, osteodensitometrs, un sonoskopi. Daktere Zirnīte pie mums pārnāca strādāt no medicīnas sabiedrības «ARS»un ir apliecinājusi sevi kā sekmīgu darbiniecei,» stāsta D.Širovs.

Gada administrācijas darbinieka titulu saņēma slimnīcas galvenā grāmatvede Anita Girgina, kura šeit strādā jau trīs gadus. Slimnīcas vadība ir apmierināta ar viņas darbu un kvalitatīvi sagatavotajiem gada pārskatiem. Atzinīgi novērtēts arī SIA «Ogres rajona slimnīca» paspārnē izveidotā pansionāta «Ogre» vadītājas Astrīdas Zīvertes – Upenieces darbs, bet par labāko Gada saimnieciskā dienesta darbinieku atzīts Māris Dzenis. D.Širovs uzsver, ka saimnieciskajam dienestam darba netrūkst, jo tā pārziņā ir gan plašās teritorijas uzturēšana ap slimnīcu, gan divu savu katlu māju un ēdnīcas darbības nodrošināšana. Savukārt par gada funkcionālo speciālistu atzīta Rehabilitācijas nodaļas fizioterapeite Inga Velde, kura veikusi vislielāko darba apjomu Rehabilitācijas nodaļā palīdzot daudziem pacientiem atveseļoties un vadot jauno vecāku skolā bērniņa aprūpes nodarbības.

Pamatojoties uz iedzīvotāju novērtējumu noteikta arī Gada labākā nodaļa un šogad tā ir Dzemdību – ginekoloģijas nodaļa, kura pēdējo gadu laikā būtiski uzlabojusi savu darbību un aprūpes kvalitātei. Par to liecina gan slimnīcā saņemtās pateicības, gan pozitīvās atsauksmes no Māmiņu kluba un sociālajos tīklos.

Savukārt gada balvu par mūža ieguldījumu medicīnā saņēma daktere Regīna Neilande, kura, kā iepriekš minēts, šobrīd uz pusslodzi kopā ar dakteri E.Līvu veic Ogres slimnīcas galvenā ārsta pienākumus. «Daktere Neilande pirms tam vadīja Terapijas nodaļu un visu mūžu ir nostrādājusi kā ārste. Slimnīcas darbinieki ir savākuši parakstus un mēs vērsīsimies Ikšķiles novada pašvaldībā, kur ir dakteres Neilandes dzīvesvieta, ar ierosinājumu viņai piešķirt Ikšķiles goda pilsoņa titulu. Mūsuprāt, daktere Neilande to ir godam pelnījusi,» saka D.Širovs.