IZVĒLNE

Reģistratūra

+371 223 07 203

Zobārstniecība

+371 203 81 369

Dziednīca

+371 223 06 880

Jaunumi

Viss aktuālākais par un ap slimnīcu...

Anonīmais tālrunis, rūpējoties par vīriešu seksuālo veselību

Ogres rajona slimnīcas Ambulatorajā nodaļā dermatologs – venerologs Ivars Lauris pirmdienās un trešdienās no pulksten 9.00 līdz 10.00 ir sazvanāms pa informatīvo anonīmo tālruni  +371 22148564.

Seksualitāte, kad cilvēks sāk to apzināties un likt lietā, dod daudz prieka un arī rūpju, ja, piemēram, gadījuma dzimumsakaru dēļ iegūta kāda seksuāli transmisīva slimība.

I.Lauris norāda, ka mūsdienās situācija ir tāda, ka liela daļa seksuāli transmisīvo slimību norit bez sūdzībām. Ja arī šobrīd saslimušajiem sūdzību nav, bez problēmām inficēšanās nepaliks, jo ilgstoši neārstēta slimība var radīt un arī rada sekas – , piemēram, erekcijas traucējumus, impotenci. Bieži ir izmainīta arī spermas kvalitāte.

Anonīms zvans dermatologam – venerologam ir viens no risinājumiem, lai noskaidrotu, kas darāms un kādas pārbaudes veicamas, ja bijis viens vai vairāki gadījuma dzimumsakari.

I.Lauris ir pārliecināts, ka informatīvais anonīmais tālrunis ir viena no iespējām atrast risinājumu problēmai, ja tāda gadījusies, un piedāvā veikt pārbaudes (urīnizvadkanālā, asinīs) uz seksuāli transmisīvām slimībām pēc gadījuma dzimumsakariem un regulāri. Pie speciālista var vērsties, ja ir prostatas slimības, (izņemot diagnosticētus ļaundabīgos audzējus), erekcijas traucējumi, impotence vai izsitumi uz dzimumorgāniem. Ir iespējams noskaidrot arī, kāda ir spermas kvalitāte.

Izmeklējumus veic, kad notikusi abpusēja vienošanās par vizītes laiku. Ārstēšana notiek klātienē, ne pa tālruni. Pacienti norunātajā laikā dodas uz ārsta kabinetu, nevēršoties Ambulatorās nodaļas reģistratūrā.