Jaunumi

Viss aktuālākais par un ap slimnīcu...

Ambulatorie pakalpojumi pieejami pilnā apjomā

Ambulatorie pakalpojumi pieejami pilnā apjomā

No šodienas, 18.maija, saskaņā ar Veselības ministrijas izdotajiem grozījumiem Veselības ministrijas 2020. gada 25. marta rīkojumā Nr. 59 “Par veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas ierobežošanu ārkārtējās situācijas laikā”,

tiek atjaunoti plānveida ambulatorie pakalpojumi pie visiem Ogres rajona slimnīcas Ambulatorās daļas speciālistiem, kā arī uz visiem izmeklējumiem- rentgens, ultrasonogrāfija, doplerogrāfija, mammogrāfija, datortomogrāfija, magnētiskā rezonanse, osteodensitometrija un endoskopijas.

Pacientu pieņemšana notiek stingri pēc iepriekšēja pieraksta, aicinot pacientus ierasties katram uz sev noteikto pieraksta laiku, pirms apmeklējuma veicot pacientu iemaksas vai maksas pakalpojuma apmaksu slimnīcās kasēs 1.stāvā un 2.stāvā.

Dodoties uz apmeklējumu slimnīcā Ievēro:

  • Jābūt sejas maskai

  • Dezinficē rokas

  • Ieturi 2 m distanci

  • Jāparaksta apliecinājums, ka nav vīrusa simptomu un neesat bijis kontaktā ar COVID 19 pozitīvu pacientu

Dodoties uz plānveida operācijām obligāts priekšnoteikums – COVID 19 negatīva analīze pēdējo 48 stundu laikā.

Sākotnēji priekšroka tiks dota pacientiem, kuriem vizīte pie ārsta vai izmeklējums tika atteikts sakarā ar Ārkārtējo situāciju un noteiktajiem ierobežojumiem un pacientiem ar akūtām saslimšanām. Plānveidā pacienti var pierakstīties:

  1. zvanot uz Reģistratūras zvanu centru – +371 223 07 203

  2. pieteikt vizīti www.ogresslimnica.lv vai www.piearsta.lv

  3. rakstiski e-pastā poliklinika@ogresslimnica.lv

  4. klātienē

Šoferu komisijas un ieroču komisiju darbu plānots atjaunot no 2020.gada 1.jūnija, par tās norises kārtību informācija sekos.