Jaunumi

Viss aktuālākais par un ap slimnīcu...

Būs pieejamas valsts apmaksāta pediatra konsultācijas

Ambulatorajā nodaļā būs pieejamas valsts apmaksāta pediatra konsultācijas

No 15.janvāra slimnīcas Ambulatorajā nodaļā jeb poliklīnikā reizi nedēļā pieņems pediatre Ilze Cirseniece, kura vienlaikus ir vadošais pediatrs – speciālists Dzemdību – ginekoloģijas, kā arī Bērnu nodaļā.

Sākot no 15.janvāra slimnīcas Ambulatorajā nodaļā Ogrē, Slimnīcas ielā 2, pediatre Ilze Cirseniece bērnus vecumā līdz 18 gadiem pieņems vienu reizi nedēļā, pirmdienās no pulksten 14 līdz pulksten 16. Pieteikties uz vizīti var zvanot reģistratūrai pa tālruni +371 223 07 203, vai atstājot kontaktinformāciju slimnīcas mājas lapā www.ogresslimnica.lv un reģistratūras darbinieki sazināsies, lai vienotos par pieņemšanas laiku. Pediatra konsultācija ir pilnībā valsts apmaksāta.

Uz konsultāciju pie pediatra Ambulatorajā nodaļā var pieteikties, neatkarīgi no tā, ir vai nav bērnam ģimenes ārsts. Pacienta saistības ar ģimenes ārstu tas nekādi neietekmē. Pie pediatra var vērsties, ja ir radusies kāda akūta problēma un bērna vecāki vēlas uzklausīt cita speciālista viedokli, vai arī tobrīd vienkārši nav iespējams apmeklēt savu ģimenes ārstu. Tāpat uz konsultāciju var nākt, ja, piemēram, bērnam ir ēšanas traucējumi vai kādas citas ieilgušas problēmas. Kopīgi mēģināsim rast risinājumu. Ja būs nepieciešams, māmiņai tiks izrakstīta darba nespējas lapa – papildus pie ģimenes ārsta nebūs jādodas. Ja būs aktuāla bērna ievietošana stacionārā vai bus vajadzība veikt kādus neatliekamus izmeklējumus, arī tos varēs nodrošināt tepat uz vietas.