Pieteikties vizītei

Ja pieteikums nosūtīts līdz pulksten 15:00, mēs Jums pārzvanīsim nosūtīšanas dienā.

Ja pieteikums nosūtīts pēc pulksten 15:00, mēs Jums pārzvanīsim nākamajā darba dienā.

Ja pieteikums nosūtīts brīvdienā vai svētku dienā, tad mēs Jums pārzvanīsim nākamajā darba dienā.

Pieteikties vizītei
Stacionārs
Dienas stacionārs sniedz veselības aprūpes pakalpojumus gan diagnostiskos, gan ārstnieciskos, kurus to sarežģītības, risku vai laikietilpības dēļ nav iespējams sniegt ambulatori, tomēr nav nepieciešama uzņemšana stacionārā. Pacients pavada slimnīcā tikai nepieciešamo stundu skaitu, lai veiktu diagnostiskus izmeklējumus, saņemtu nozīmēto terapiju un dodas mājās. Ir iespējams attālāk dzīvojošiem pacientiem maksas pakalpojumu veidā piedāvāt izmitināšanu un ēdināšanu.
Rehabilitācijas nodaļa
Pēc tam, kad 1.decembrī darbu pārtraukusi Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas rehabilitācijas nodaļa Ogrē, bet mēnesi vēlāk veikta Ogres novada pašvaldības aģentūras „Dziednīca” reorganizācija, no 1.janvāra par galveno rehabilitācijas pakalpojumu sniedzēju apkārtnē kļuvusi SIA „Ogres rajona slimnīca”.
Ambulatorā nodaļa
Piedāvājam kvalificētu speciālistu veselības aprūpes pakalpojumi: neirologs, psihiatrs, narkologs, okulists, LOR, ftiziatrs – pneimonologs, ķirurgs, traumatologs – ortopēds, radiologs – diagnosts, ginekologs – dzemdību speciālists, urologs, zobārsts, protēzists, pediatrs.
Sazinies ar mums
Lai uzzinātu vairāk raksti uz e-pastu poliklinika@ogresslimnica.lv.

Slimnīca

SIA „Ogres rajona slimnīca” ir lokālā daudz profilu neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstniecības iestāde, kas nodrošina diennakts režīmā medicīnisko palīdzību sekojošos profilos: terapijas (internās slimības), neiroloģijas, pediatrijas (bērnu slimības), vispārējās ķirurģijas; traumatoloģijas – ortopēdijas, ginekoloģijas – dzemdību palīdzības.

Pansionāts

Par īstu veiksmes stāstu Ogrē kļuvis apmēram pirms gada bijušajās slimnīcas telpās izveidotais pansionāts, kas kļuvis par mājām vairāk kā 100 iemītniekiem un pie sasniegtā nedomā apstāties. Pansionāts piedāvā dažāda līmeņa aprūpi atkarībā no iemītnieku vai to tuvinieku iespējām – gan atsevišķas istabas ar televizoru un citām ērtībām, gan trīsvietīgas istabiņas, visos gadījumos sniedzot iemītnieka veselības stāvoklim atbilstošu aprūpi un mediķu klātbūtni.

Ambulatorā – poliklīnikas nodaļa

Piedāvājam kvalificētu speciālistu veselības aprūpes pakalpojumi: neirologs, psihiatrs, narkologs, okulists, LOR, ftiziatrs – pneimonologs, ķirurgs, traumatologs – ortopēds, radiologs – diagnosts, ginekologs – dzemdību speciālists, urologs, zobārsts, protēzists, pediatrs.

Laboratorija

SIA “Ogres rajona slimnīca” laboratorija ir apgādāta ar jaunākajām medicīnas   tehnoloģijām, procesi laboratorijā ir automatizēti, kas nodrošina izmeklējuma rezultātu precizitāti un izsekojamību.

PAKALPOJUMI
Ambulatorās nodaļas reģistratūra