Pieteikties vizītei
Pieteikties vizītei

Ogres slimnīcā atklāj 16 rindu datortomogrāfu (fotogalerija)

Ogres slimnīcā atklāj 16 rindu datortomogrāfu (fotogalerija)
februāris 9, 2013

2014.gada 8.februārī Ogres slimnīcā svinīgi atklāts jauniegādātais 16 joslu datortomogrāfs.

Slimnīcas valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs pateicās slimnīcas nodaļu darbiniekiem par ieguldīto darbu, kopīgi nopelnot un uzkrājot vērtīgās aparatūras iegādei nepieciešamos līdzekļus. Datortomogrāfa iegādē slimnīca ieguldījusi 190 tūkstošus latu un tā ir otrā šāda veida iekārta Latvijā – vēl viens 16 rindu datortomogrāfs atrodas Rīgā, Diagnostikas centrā.

Līdz šim 6 gadus slimnīca izmantojusi 2 rindu datortomogrāfu, kas savu mūžu jau nokalpojis. Jaunais datortomogrāfs izvietots jaunās telpās, kas norobežotas ar svina plāksnēm. “Pirmkārt, tie ir svētki mūsu pacientiem, kas varēs saņemt drošākus izmeklējumus un ātrāk tikt pie rezultāta. Otrkārt, tie ir svētki slimnīcas mediķiem, jo ātrāk tiksim pie datiem un varēsim ātrāk uzstādīt precīzas diagnozes un labi ārstēt,” norāda slimnīcas vadītājs.

Paredzēts, ka jaunā iekārta slimnīcas pacientu vajadzībām kalpos turpmākos piecus-sešus gadus un šajā laikā atpelnīs arī tajā ieguldītos līdzekļus. Jau šogad slimnīcā plānots iegādāties arī iekārtu magnētiskās rezonanses izmeklējumu veikšanai.

[envira-gallery id=”3628″]